Tento zápas se přímo vybízel k vyzkoušení širšího kádru. Do zápasu mužů poprvé v této sezoně zasáhl uzdravený Robert Soukup, dorostenecký křídelník Vojta Vítek. Šimon Pavlů, který je letos na hostování v dorostu Dukly Praha, taktéž zasáhl poprvé do střetnutí libereckých mužů. No a svůj velký návrat k házené oslavil Marek Blaschke, který se hned uvedl 6 góly.

Hodnocení zápasu očima Ondry Harbicha:

"Hodnocení zápasu je tentokrát velmi těžké, jelikož výkonnostní rozdíl obou týmů byl obrovský. Zápas jsme ale rozhodně nehodlali nijak podcenit a chtěli ho rozhodnout co nejdříve, což se nám povedlo.

Do utkání jsme vstoupili s aktivní obranou 1-2-3, která nám ale nefungovala dle představ. Chyběla lepší komunikace a hlavně větší kvalita ve hře 1:1. V útočné fázi se nám dařilo dohrávat signály, jak jsme chtěli. Co ale z naší strany bylo špatné, tak naše koncovka. I přes velké množství vstřelených branek, jsme zahodili několik nejjasnějších šancí. Na tom musíme rychle zapracovat, jelikož nás to může mrzet v dalších zápasech.

Důležité bylo, že jsme mohli nechat odpočinout některé hráče a naopak dát větší prostor dorostencům a těm, kteří zatím nedostali takovou minutáž. Někteří se své šance zhostili lépe, jiní mají stále rezervy, na kterých je potřeba pracovat."

Zápis z utkání:

https://www.handball.cz/soutez...

Další utkání hrají muži 17.10. doma na Dobině proti EXTRALIGOVÉMU Jičínu v rámci osmifinále Českého poháru. Očekáváme maximální možnou účast a podporu! <3