Komentář trenéra Matěje Domkáře:

„Do utkání jsme vstoupili dobře a brzy jsme se dostali do vedení. Po sérii neproměněných šancí a technických chyb však Dukla srovnala krok. Zbytek poločasu se hrála vyrovnaná házená. V prvním poločase si troufnu říct, jsme byli lepším týmem. Připravili jsme se na kombinace soupeře a bez větších problémů jsme je dokázali bránit. Bohužel jsme nedokázali dobře přistupovat na střelbu z dálky. V poločase jsme s Duklou prohrávali o gól. To potvrdilo, že dokážeme hrát dobrou házenou.

Druhý poločas zahájila naopak lépe Dukla a brzy vedla až o pět gólů. My jsme se však zlepšenou obranou a trpělivou hrou v útoku dostali zpět do utkání na což Dukla musela reagovat time-outem. Našim hráčům začaly docházet síly, což vedlo k nedůrazu v obraně. Bohužel se od nás i odvrátilo štěstí a naše rány i po dobrých kombinacích končily často na tyčkách nebo nám je likvidoval po celý zápas skvěle chytající gólman Dukly.

Celkově si myslím, že výsledek o 12 branek je pro nás až příliš krutý a neodpovídá našemu výkonu v utkání. Náš výkon měl k ideálu daleko ale ukázalo se, že i s kvalitním soupeřem, jakým Dukla Praha bez pochyby je, můžeme hrát kvalitní utkání. Osobně to považuji zatím za nejpovedenější výkon sezóny. Je škoda, že kvůli posledním 15-ti minutám je výsledek takový, jaký je. Když se lámal zápas Dukla ukázala, že je disciplinovanějším týmem. Kromě výkonnosti týmu je tohle další bod, na kterém budeme muset dál pracovat.“

Zápis o utkání:

https://www.handball.cz/souteze/muzi/2-liga-mladsi-dorostenci-cechy/detail/zapas/5aa25d3d-c1c0-4069-9696-6b83e681775a

JSME LIBEREC HANDBALL