Komentář trenéra Matěje Domkáře:

„Zápas se mi nehodnotí úplně snadno. Po našem katastrofálním vstupu do utkání, kdy náš tým po pěti minutách hry prohrávali 6:1 přišlo postupné zlepšení jak v obranné, tak v útočné fázi. Od 13. minuty prvního poločasu jsme byli jednoznačně lepším týmem a postupně jsme stahovali gólové manko. Velice dobře nám fungovala obrana a rychlý přechod do ofenzivy, který bezchybně zakončovali Pavel Volšík a Alex Hrabák. Do poločasu jsme zvládli vyrovnat, a dokonce se dostat i do vedení. Poločas tak skončil o dva góly v náš prospěch.

Po poločase jsme pokračovali v nastoleném trendu a soupeře jsme přehrávali. Poté jsme však dostali tři góly v řadě od nejlepšího střelce domácích Patrika Vaska, který vrátil Hostivice zpět do zápasu. Poslední část utkání byla z obou stran velice nervózní, plná technických i taktických chyb. Bohužel nakonec byli šťastnější hráči Hostivic, kteří v závěru utkání udělali chyb méně.

Určitě je to pro nás ztráta bodů. Body měli být naše a utkání vinou vlastních chyb ztrácíme. Co je však důležité říct je, že herní úroveň našeho družstva má stoupající tendenci. Hráči pomalu získávají správné návyky a věřím, že i mentalita družstva se posunula o kus dál správným směrem. Bohužel stále doplácíme na naší taktickou nevyzrálost. Jsem však přesvědčený, že s dalšími tréninky a zápasy se bude tým zlepšovat i po této stránce. V příštím kole hostíme v Dobi aréně dorostence z Loun. Je to další soupeř, se kterým si můžeme připsat body do tabulky. Určitě během týdne uděláme vše pro to, abychom před domácími fanoušky mohli slavit vítězství.“

Zápis o utkání:

https://www.handball.cz/souteze/muzi/2-liga-mladsi-dorostenci-cechy/detail/zapas/7523bf65-5207-4664-8f2f-1afcc1176268

JSME LIBEREC HANDBALL