Nebyl to zrovna zápas obran. Skóre 36:31 vypovídá o tom, že se hrálo nahoru dolů. Liberec táhli především Šimon Pavlů s Jirkou Bartošem, kteří nastříleli oba shodně 9 branek. V brance posbíral další důležité zkušenosti teprve starší žák Štěpán Hurych.

Komentář trenéra Matěje Domkáře:

„V první řadě gratuluji klukům k zisku prvních ligových bodů. Začátek utkání byl vyrovnaný, a to především díky naší nedůslednosti v obraně a neefektivní střelbě. Druhá polovina prvního poločasu byla však v naší režii a díky šňůře pěti branek v řadě jsme se dostali do vedení o šest gólů, které jsme si dokázali podržet až do konce poločasu. Dominovali jsme i na začátku druhého poločasu a jednoduchou přímočarou hrou náš tým nadále zvyšoval náskok až na rozdíl devíti gólů. V této fázi hry jsme bohužel přestali plnit pokyny a nedrželi se věcí, které nám až do této chvíle fungovali. Největším problémem však bylo neuvěřitelné množství nevynucených technických chyb.

Jsem rád, že jsme získali první důležité body, ale s výkonem v utkání rozhodně nemůžeme být spokojeni. Hráči si musí uvědomit, že utkání se hraje na 60 minut a není možné abychom na posledních dvacet minut takovýmto způsobem ztratili koncentraci. Věřím, že si z toho hráči vezmou ponaučení a v dalších utkáních se tomuto problému vyhneme.“

Zápis z utkání:

https://www.handball.cz/souteze/muzi/2-liga-mladsi-dorostenci-cechy/detail/zapas/73ef6619-98f1-46ff-8d98-aa16be91cb88

JSME LIBEREC HANDBALL