Komentář Matěje Domkáře k průběhu zápasu:

"Naši hráči vstoupili do utkání výborně a díky 5-ti gólům v řadě Davida Jeřábka jsme se dostali do vedení 5:2. Potom však přišel útlum a soupeř srovnal na 6:6. Celý zbytek poločasu se hrála vyrovnaná házená. Soupeře jsme ani jednou nepustili v utkání do vedení. Zároveň jsme však nedokázali odskočit na více než dvougólové vedení. Na konci poločasu soupeř opět vyrovnal a v poločase tak byl stav utkání 17:17. Již druhé utkání jsme měli problém v obranné fázi. V poločasové přestávce jsme s hráči na toto téma důrazně promluvili.

Druhý poločas jsme zahájili stejně jako první. Hrálo se opět vyrovnané. Ve 43. minutě nastal zlom v utkání. Výrazně jsme zlepšili obranu a navíc se začalo dařit brankáři Hurychovi. Znamenalo to, že jsme 12 minut neinkasovali a dokázali odskočit do osmi-gólového vedení, které jsme si dokázali podržet až do konce utkání. Pomyslnou třešničkou na dortu byla pak závěrečná chycená sedmička gólmana Víti Herknera.

V utkání jsme obstáli, zvítězili 31:23 a po 12ti kolech jsme se konečně posunuli tabulkou na 6. místo právě před Hostivice. V příštím utkání zajíždíme na palubovku Loun. V případě úspěchu se posuneme na 5. místo místo."

Zápis o utkání:

https://www.handball.cz/soutez...

JSME LIBEREC HANDBALL