Turnaj mladších žáků se hrál systémem každý s každým, přičemž zápas trval 1x20 minut. Bohužel jak se ukázalo, tak turnaj byl příliš zdlouhavý. Na to že kluci byli v Novém Veselí téměř 3 celé dny, tak odehráli pouhopouhých 7 zápasů. Nicméně pauzy si hráči vyplňovali společnými procházky do přírody nebo nějakými hrami. Starší žáci odehráli dokonce o 2 zápasy méně, protože jejich turnaj se hrál systémem rozdělením do 2 skupin. 

_______________________________________________________________________________________________________

Mladší žáci 

LH 6:10 Telnice

Komentář trenérky Renči Hájkové: "Přestože jsme se v prvním zápase na turnaji snažili, soupeř byl po herní stránce vyspělejší a po celou dobu zápasu jsme tahali za kratší konec. Telnice po zásluze vyhrála." 

LH 9:13 Ledeč nad Sázavou 

RH: "Soupeř disponoval fyzicky vyspělejšími hráči, na které jsme prozatím nestačili. Přesto jsme makali na plné obrátky a pozdějšímu vítězi turnaje jsme nedali nic zadarmo." 

LH 13:11 Ivančice 

RH: "Na soupeře jsme hned od prvních minut vletěli. Velmi brzy jsme se dostali do vedení o čtyři branky. Kluci z Ivančic od půlky zápasu mohutně dotahovali. Ale my jsme si vše dokázali pohlídat a po zásluze jsme se radovali z prvního vítězství." 

LH 11:8 Nové Veselí 

RH: "V odpoledních sobotních hodinách jsme nastoupili k pvnímu sobotnímu utkání proti domácímu týmu. Naši borci nastoupili k zápasu velmi nahecovaní a soustředění. Po celý zápas nás zdobila výborná obrana a nekompromisní zakončování v útoku. Tušili jsme, že kluci si cenný sklap nenechají vzít a zaslouženě jsme si dokráčeli pro další výhru na turnaji." 

LH 10:13 Centrum Haná 

RH: "Velmi vyrovnané utkání po celou dobu zápasu. Do 15. minuty jsme byli, troufnu si říct, lepším týmem na palubovce. Bohužel ke konci zápasu se štěstíčko přiklonilo ke druhé stranu. Tři minutky před koncem soupeř otočil skóre ve svůj prospěch a nám se již nepodařilo zápas otočit." 

LH 6:10 Kopřivnice 

RH: "Brzké ranní nedělní utkání se nám nepovedlo, udělali jsme spoustu technických chyb a neproměnili vyložené šance. Soupeř zaslouženě vyhrál." 

LH 10 : 4 Chodov 

RH: "Poslední zápas jsme odehráli s velkou chutí a přesvědčením dokázat všem zúčastněným, že házenou hrát umíme. Bojovali jsme do posledního hvizdu a posledního borce na hřišti. Soupeře jsme jednoznačně přehráli." 

Hodnocení celého turnaje trenérky Renči Hájkové: 

“Všichni hráči na turnaji odevzdali svoje maximum, což ne vždy můžeme říct. Hráče je třeba pochválit za nasazení, bojovnost a odhodlání po celou dobu turnaje. Přestože borci r. 2010 nemají za sebou téměř žádné zkušenosti se zápasy 6 + 1, tak se s každým dalším zápasem zlepšovali a trenéry přesvědčili, že je třeba s nimi počítat. Svým starším spoluhráčům budou brzy šlapat na paty. V žádném zápase na turnaji jsme nepropadli a bojovali až do konce. To dokazuje i to, že jsme prohráli maximálně o 4 branky. Turnaj byl velice vyrovnaný, klidně jsme mohli skončit i výše. S předvedenou hrou jsme opravdu spokojeni. Snažili jsme se hrát rychlou moderní házenou, z čehož někdy pramenily technické chyby.  Každý z hráčů ví, kde nás zatím tlačí bota a na čem musíme zapracovat. Děkujeme rodičům, kteří nás přijeli povzbudit a věříme, že si to společně s námi užili a měli radost, protože MY ji po právu máme ????” 

Sestava a branky: 

Marcinka - Hladík 3, Švejda 11, Macháček 2, Machart S., Nožička O. 3. Karmazín 15, Fendrych 7, Poek 2, Lukáš 2, Košek 20 

__________________________________________________________________________________________________________________

Starší žáci 

Hodnocení turnaje trenéra Martina Hájka: 

“Turnaj se nám nepovedl. Tak to zkrátka je. Nicméně si z toho nebudeme dělat nějakou velkou hlavu. Kluci zatím nemají nic moc odehráno s míčem v ruce. Příprava byla zatím spíše zaměřena na fyzičku než na herní dovednosti. Naše hra se bude týden, co týden zlepšovat, tím jsem si jistý. Na turnaji jsme disponovali hodně okleštěnou sestavou. To nám dělá větší starosti. Měli jsme co dělat, abychom vůbec složili tým a mohli tak odjet na turnaj. To ať si každý sáhne do svědomí a řekne si, co tomu chce dát. Zpátky k turnaji. Věříme, že tento turnaj kluky nakopne k pracovitosti na trénincích. Budeme se zlepšovat a jsme si jistí, že tihle kluci ještě dokážou, že házenou hrát opravdu umí.” 

Sestava: 

Hurych, Duda – Machart D., Nožička M., Vodička, Knob V., Jurčík, Vítek