Komentář trenérky Renči Hájkové k celému turnaji:

„Borce čekal velice náročný program v podobě 5 utkání v 6 hodinách, a tak na Moravu odcestovalo 12 hráčů, kteří byli po letní přípravě schopni tento náročný program absolvovat. Od letní přípravy se snažíme pracovat na vysunutých obranných systémech. Věříme, že díky tomuto systému obrany budeme v podobě breakových situací střílet jednoduché góly. Nutno říct, že se nám to dařilo a opravdu jsme dávali jednoduché góly z rychlých protiútoků. Každým zápasem jsme se zlepšovali. Bohužel nás trápila střelecká koncovka a neproměňování jasných střeleckých příležitostí. Většina týmů též aplikovala vysunutou obranu, a tak k byla k vidění pěkná rychlá házená.

No a co dále stálo za lepším umístěním? Snad jen to, že jsme se nevyvarovali dosti technickým chybám. Ale to nevadí, stále jsme teprve mladší žáci a na všem ještě máknem. Jinak borci opět makali a odevzdávali na hřišti maximum. Řada hráčů nás velice mile překvapila zlepšením svých herních dovedností. Seba Marcinka dokonce získal ocenění pro nejlepšího brankáře turnaje. Jen tak dále Sébo.

Na závěr bych chtěla poděkovat rodičům za to, že nás na turnaj dopravili a mohutně borce povzbuzovali, a v neposlední řadě Kuřimským, kteří pro nás nad rámec turnaje zajistili wellness po turnaji a nedělní tréninkový zápas s MLŽ Kuřim. DÍKY!“

Výsledky:

LH : Velké Mezříčí 8:13 (5:8)

LH : Újezd u Brna 17:9 (10:3)

LH : Kuřim A 16:11 (11:4)

LH : Napajedla 9:10 (7:4)

LH : Velké Meziříčí 15:9 (10:5)

Sestava a branky:

Marcinka-Hladík 5, Švejda 8, Macháček 3, Hartig, Machart, Nožička 1, Karmazín 16, Fendrych 10, Poek, Lukáš 3, Košek 19