I když muži nenastoupili do utkání v plném složení, tak to nakonec vůbec nevadilo. Nehrál nemocný Fiala, nehrál ani lehce zraněný Matula P. a nehrál ani Hájek J., který sbíral zkušenosti za extraligový Jičín. Poprvé v sezoně do zápasu zasáhl Nejedlo, do branky se podruhé v sezoně v našem dresu postavil Knittl. 

Ústí přijelo do Liberce pouze se 7 hráči do pole, což byl asi i jejich kámen úrazu. Už od 1. minuty nezvládali držet krok s tempem zápasu, který domácí nastavili. Náskok našich chlapů rychle narůstal, přičemž v poločase svítilo skóre 25:6. Ve druhé půlce se zápas už jen v poklidu dohrál a konečně skóre 45:16 mluví za vše. 

Komentář trenéra Ondry Harbicha k zápasu: 

“Ačkoliv jsme do zápasu s Ústím nenastoupili v plné sestavě, i tak byl jasným cílem zisk dalších 2 bodů do tabulky.  

Do zápasu jsme vstoupili soustředěně. Obrana, v čele s R. Soukupem, pracovala kvalitně. Díky tomu jsme měli možnost střílet jednoduché branky z breaků. Pokud jsme se dostali do postupného útoku, i tam jsme si dokázali jednoduchými kombinacemi poradit a přehrát obranu našeho soupeře.  

Druhý poločas už z naší strany nebyl takový, jaký bych si představoval. Zahazovali jsme obrovské množství vyložených šancí a kupili zbytečné technické chyby, když jsme nedokázali správně vyhodnotit dané situace. I přes tyto nedostatky jsme ale zápas dovedli v poklidu do vítězného konce a připsali si nejvyšší výhru v letošním sezóně.” 

Zápis ze zápasu: 

https://www.handball.cz/souteze/muzi/2-liga-muzi-szc/detail/zapas/7780c50e-cc28-4184-8db5-a56f06deb12a 

JSME LIBEREC HANDBALL