V Liberci bojovalo 6 týmů - DHC Slavia Praha, DHK Baník Most, Házená Poděbrady, Mělník a Strakonice. Turnaj se hrál systémem každý s každým a zápas trval 2x12 minut.


Sestava a branky: 

Schuch, Falta – Pivoda, Dragula 8, Strejc 1, Šťastný 4, Machart 2, Nožička 6, Fendrych 11, Melezínek, Lepieš 27, Košek 5, Hartig 4 

Hodnocení asistenta trenérky Michala Hájka: 

“Na klucích je vidět velký chtíč, což je pro mě velmi důležité. Jsem velmi rád, že do Liberce přijeli týmy, které sem přijeli, protože jsme si se všemi soupeři zahráli velmi pěkné, vyrovnané zápasy, za což jim děkuji.  

Co se týče naší předvedené hry, tak jsem potěšen, že máme na čem stavět. Technické chyby nám nedělali takové problémy. Do začátku ligy nám zbývá ještě měsíc a toto byl náš poslední přípravný turnaj. Na naší hře jsem viděl spoustu nedostatků, které ovšem pramení i z toho, že jsme je ještě pořádně netrénovali a nevysvětlili klukům, jak se co dělá a hraje. 

Jak jsem řekl, zbývá nám měsíc do startu ligy. Na tréninky se momentálně hodně těším, protože turnaj mi poodhalil, co přesně chci na tréninku trénovat a věřím, že jakmile kluci tyto věcí aplikují do své hry, tak budeme velmi úspěšní. 

Jednotlivé zápasy hodnotit nebudu, jen řeknu, že v zápase se Strakonicemi mne mrzí velká spousta zahozených jasných brankových příležitostí. V zápase se Slavií musíme ocenit kvalitu soupeřek, které byly velmi disciplinované a téměř nedělali chyby. Zápas by skončil vyšším rozdílem, kdyby nám výborně nezachytal Vojta Falta. Na druhou stranu i gólmanka Slavie byla skutečně ve formě, když několikrát dokázala vymazat našeho nejlepšího střelce na turnaji, Martina Lepieše. Zápas s Mostem se rozhodoval do posledních chvil a nakonec jsme byli úspěšnější právě my a vybovali jsme bronzové medaile.” 

JSME LIBEREC HANDBALL