I přes to, že Vršovice se pohybují na dně tabulky, tak muži nemohli nic podcenit. Už jen z toho hlediska že chyběli třeba Hajer, Lepieš a Hájek M. S týmem do Prahy nejel ani jeden dorostenec a ani trenér Harbich, jelikož ti jeli se starším dorostem do Brna.

Začátek zápasu nám vyšel. Fungovala obrana, v útoku jsme zakončovali svědomitě a tím pádem jsme stříleli jeden gól za druhým. Poté se sestava trochu prostřídali a nastaly menší problémy. Hlavně z hlediska odfláknutých rychlých protiútoků. Nicméně to nezabránilo tomu, abychom si v klidu udržovali více než pohodlný náskok.

Utkání bylo jednoznačné. Vršovičtí byli pouze v 9 lidech a rychle jim došly síly. I co se týče kvality, tak jsou na tom naši kluci trošku někde jinde.

Pozitivem na zápasu jsou první starty v sezoně, které si připsala hned trojice hráčů. Vrátil se pivot Venca Kulík, který si připsal první start, a ještě k tomu dal i branku, která byla 30. v zápase, takže bude muset něco přispět do klubové kasy. Poté dobrý zápas odehrál střeďák Michal Kamaryt, který v předešlých sezonách patřil k oporám týmu. No a posledním z trojice je pivot Matyáš Suchý, který vsítil hned 3 góly.

Dnes Vás neobohatíme o komentář trenéra, jelikož, jak již bylo zmíněno, s týmem ve Vršovicích nebyl. Ale pravděpodobně by řekl něco jako asi, že je rád, že tým vyhrál a že je čas se soustředit na další zápas.

Zápis o utkání:

https://www.handball.cz/souteze/muzi/2-liga-muzi-szc/detail/zapas/b9f8674a-d413-461a-9c40-e349e348fb89

JSME LIBEREC HANDBALL