Přečtěte si hodnocení nejen zápasu ve Dvoře, ale také souhrnné hodnocení podzimní části od trenéra Martina Lepieše:

"Zápas ve Dvoře Králové jsme rozhodli již na začátku utkání, kdy jsme jasně přehrávali soupeře. Není moc co dodat, protože kvalita soupeře byla opět velmi slabá. Dá se říct, že i když nám chybělo několik hráčů základní sestavy, kluci zápas s přehledem zvládli.

V podzimní části jsme pouze 2x prohráli, a to ve Strakonicích a ve Vršovicích. V obou utkáních jsme nebyli kompletní a troufnu si konstatovat, že kdyby tomu tak bylo, mohli jsme se po podzimní části umístit v tabulce o stupínek výše. 

Naše hra se postupně mění k lepšímu. Kluci začínají na hřišti realizovat to, co po nich chci na trénincích. Snažíme se hrát co nejjednodušeji, zdokonalovat se v samostatné rozhodovací činnosti, zvládat co nejlépe řešení herních situací v rychlosti pod tlakem a samozřejmě zvýšit úspěšnost naší střelby. Kluci mají vše před sebou a záleží pouze na jejich přístupu, jestli se budou výkonnostně posouvat a zlepšovat. 

Teď nás čeká zasloužené volno do konce roku. Hned na začátku ledna odstartujeme zimní přípravu, jejímž cílem bude se co nejlépe připravit na zápasy v jarní části. Naším cílem je umístit se v 2.lize co nejvýše."

Zápis z utkání ve Dvoře:

https://www.handball.cz/soutez...

JSME LIBEREC HANDBALL