Přečtěte si komentář trenéra Ondry Harbicha: 

“Se starším dorostem nás o víkendu čekalo předposlední ligové vystoupení v tomto ročníku. Na domácí palubovce jsme přivítali silného soupeře z Nového Veselí. Pokud jsme chtěli pomýšlet na úspěch, nebo alespoň být důstojným soupeřem, věděli jsme, že musíme předvést výkon na hranici svých možností.  

Bohužel se tomu tak ale nestalo. Sice se nám podařilo vstřelit první branku utkání, ale to byl také poslední moment, kdy jsme se dostali do vedení. Hosté nám po celou dobu ukazovali, jak by měla vypadat rychlá a přímočará házená. Našim hráčům chyběl v útoku pohyb, více odvahy, případně drzosti, abychom hostující obranu dostali pod tlak a vytvořili si brankové příležitosti. Do konce poločasu tak naše ztráta narostla na hrozivých 8:19.  

Druhý poločas měl téměř stejný obraz hry. Nám se už sice více dařilo v útoku, ale co se návratu a samotné obrany týče, tam jsme doslova hořeli. Nedokázali jsme včas nastupovat na hráče, případně je přerušit. Rozdíl ve skóre tak rostl až na konečných 21:41. Tento zápas se nám vůbec nevydařil. 

Bohužel se hráči hodně spoléhají, že budou mít připravené střelecké pozice od Honzy Hájka. Pokud se tak ale nestane, nejsme schopni vymyslet žádnou překvapivou akci, kterou bychom zaskočili/přehráli obranu soupeře. V obraně nám chybí větší agresivita. Není možné, aby nás soupeři přehrávali naprosto jednoduchými kombinacemi. Nezbývá než tento zápas hodit za hlavu a zodpovědně se připravit na poslední zápas v tomto kalendářním roce.” 

Zápis ze zápasu: 

https://www.handball.cz/souteze/muzi/1-liga-starsi-dorostenci/detail/zapas/c3f291eb-7402-4e46-9c26-9b9da33c5c35 

Přesně, jak je zmíněno již výše. Dorostence ještě čeká jedno domácí utkání. V neděli 12.12. Odehrají poslední letošní utkání proti Jičínu. Přijďte je podpořit, ať zakončí rok vítězně! 

JSME LIBEREC HANDBALL