Přes zimní přestávku do Liberce přišli hráči Jičína Malát, Mičke a Přibyl, kteří chtějí dostat větší herní prostor, než ten, kterého se jim dostává v Jičíně. Jedná se o vítané zkvalitnění a doplnění kádru dorostenců. 

Přes zimu však dorostenci neodehráli žádné přípravné utkání, a tak ostré zápasy mohly být pro trenéra Lepieše velkou neznámou. Přečtěte si jeho hodnocení po polovině jara:

"V tabulce jsme první, avšak předvedená hra má spoustu nedostatků."

"Na jarní část sezóny k nám přišlo na hostování několik hráčů z Jičína. To nám umožnilo trochu rozložit zátěž v zápasech. Bohužel tréninková docházka není dostačující, a tak čas na souhru je velmi malý. Proto se v zápasech snažíme hrát bez zbytečných kombinací, základem je hra jeden na jednoho, kde nám ovšem občas chybí trochu osobní statečnosti a herní vyspělosti s dovednostmi. Naším cílem je dávat co nejvíce jednoduchých branek z rychlého přechodu do útoku, což se nám celkem daří s ohledem na počet vstřelených gólů. Trochu nám zatím vázne obranná činnost, ale i přesto je úspěšnost našich brankářů celkem dobrá. Do konce jarní části nám zbývá sehrát ještě několik utkání, především domácí zápas proti Strakonicím hodně napoví o našem konečném umístění v tabulce. Pokud toto utkání zvládneme, věřím, že první místo by nám nemělo utéct."

Na zápisy ze zápasů starších dorostenců se můžete podívat zde:

https://www.handball.cz/soutez...

JSME LIBEREC HANDBALL