TJ Elektro-Praga Jablonec        -             Liberec Handball             13:17

Komentář vedoucího družstva Martina Hájka:

"K tomuto utkání jsme nastoupili ihned po našem příjezdu bez kvalitního rozcvičení a na hřišti to v úvodu bylo hodně znát. Soupeř se rychle dostal do vedení 5:1, ale poté se již kluci dostali do tempa a ještě v prvním poločase utkání otočili na svoji stranu. Ve druhém poločase jsme již utkání kontrolovali a skóre mohlo být daleko vyšší, ale i nadále nás trápila koncovka jednotlivých vyložených situací – navíc brankáři Jablonce chytali perfektně."

I.HK Dvůr Králové                          -             Liberec Handball             14:22

MH:

"Mužstvo Dvora k utkání nastoupilo oslabené jen s jedním střídajícím hráčem a naši kluci dokráčeli k pohodovému vítězství – v tomto utkání si ve velké míře zahráli kluci mimo základní sestavu."

TJ Náchod                                        -             Liberec Handball             13:23

MH:

"I v tomto utkání si velký čas zahráli kluci z lavičky a bez problémů jsme slavili vítězství."

MH: "Celkově jsme turnaj odehráli v pohodovém tempu, hlavně si zahráli podstatnou část utkání i kluci z lavičky. Nedostatkem bylo opětovné neproměňování vyložených brankových situací a spousty technických chyb – ale to je již obehraná písnička a kluci vědí, že na tomto musíme stále pracovat a zaměřujeme se na to i na trénincích.

Děkuji rodičům za pomoc s dopravou a již příští sobotu nás čeká další turnaj – tentokrát v Ústí nad Labem, kde ho pořádá tým Děčína."