Přečtěte si hodnocení turnaje od trenéra Patrika Matuly:

"V neděli 11. prosince jsme odehráli první kolo žákovské ligy, které pro nás bylo výsledkově velmi úspěšné. Odehráli jsme postupně zápasy proti Chodovu, Litovli, Náchodu a Hostivicím.

V prvních třech zápasech nám skvěle fungovala obrana, za kterou velice dobře dochytával jednoduché střely Heřman Duda, ale problém nám dělala útočná fáze. Dělali jsme spoustu technických chyb, měli jsme nízkou úspěšnost střelby, ale i přesto se nám podařilo ve všech třech zápasech zvítězit. Poslední zápas jsme hráli proti velice dobře hrajícím Hostivicím a v tomto zápase se všechno otočilo. Obrana v první polovině zápasu nebyla ideální, přestalo se dařit brankáři a naopak v útoku to bylo lepší. Kluci se dobře dostávali do šancí, začali střílet z dálky, bohužel ale spoustu střel skončilo na tyčích, takže první poločas skončil 13:15 pro Hostivice. Druhý poločas jsme zlepšili obranu, začali jsme proměňovat a rázem jsme zápas otočili, celý poločas Hostivice dotahovali a byla k vidění hezká a vyrovnaná házená od obou týmů. Poslední minuta byla ale důkazem toho, že se mají hráči obou týmů ještě co učit, protože za posledních 60 sekund zápasu jsme byli svědky jedné neproměněné střely na každé straně a dvou technických chyb na každé straně, takže zápas skončil zaslouženou remízou.

Za celý turnaj bych chtěl kluky pochválit, protože hráli velice dobře a přístup ke každému zápasu byl skvělý. Dále děkuji rodičům, kteří nám po celou dobu turnaje pomáhali s organizací."


JSME LIBEREC HANDBALL