Komentář trenéra Ondry Harbicha k zápasu:

„Tento zápas se mi hodnotí velmi obtížně. Pro některé z kluků to byl první ostrý zápas po několikaměsíční pauze, kterou způsobil COVID, jiní už měli několik odehraných zápasů za muže. Bohužel ale všichni vypadali, jako kdyby nastoupili poprvé. V prvním poločase chybělo potřebné nasazení, bojovnost, rychlost a celkově tah na bránu. Jednoduše řečeno, nefungovalo nám vůbec nic. V obraně jsme byli vždy o krok pozadu a v útoku jsme si nepočínali o moc lépe. Nebyli jsme nebezpeční ve hře 1:1, dělali jsme zbytečné chyby a kazili jednoduché přihrávky. Do kabin jsme tak šli za stavu 10:12.

Během přestávky jsem apeloval na celkové zlepšení výkonu. Bylo potřeba zrychlit hru, zagresivnit obranu a zkvalitnit hru na postu pivota.

Nástup do druhého poločasu se nám skutečně vydařil. Během několika málo minut jsme otočili stav utkání na 14:12, protože jsme konečně začali hrát to, co jsme chtěli. Bohužel nám toto tempo dlouho nevydrželo. Prostě když se nedaří, tak se nedaří. Po celý zbytek zápasu už to byla velká přetahovaná. Obranu jsme zlepšili, ale v útoku jsme se stále trápili. Výsledkem toho byl po závěrečném hvizdu stav 23:23.

Zápas ukázal, kolik je před námi ještě práce, než začne ligová soutěž. Pevně ale věřím, že kluci zlepší svoji docházku na tréninky a budou se chtít herně posouvat výš, protože s takovým výkonem toho v 1. lize moc neuhrajeme.“

Sestava a branky:

Pleschinger, Dunda 1 - Tržický 2, Kuliš, Kozubík 4, Knob 1, Henzl 4, Papas, Čermák 6, Hájek 4, Pavlů, Bartoš 1, Brada