Liberec HandballSokol Vršovice B
30:21
so 4. 3. 2023 17:00 @ ZŠ Dobiášova, 2. liga SZ Čechy, 13.

Muži si připsali další výhru, jednoznačně porazili rezervu Vršovického Sokola

Další duel čekal na naši dospělou složku v sobotu 4.3., kdy k nám do Liberec přijel tým „B“ Sokola Vršovic. Do zápasu vstupovali jako favoriti naši muži a svou roli bez větších problémů potvrdili, se soupeřem si poradili při konečném skóre 30:21.

V sestavě domácích se ani tentokráte neobjevil Michal Hájek, nefiguroval v ní ani Dan Matula nebo Martin Lepieš. Naopak po dlouhé době za chlapy hrál v loňském roce kapitán mužstva Péťa Hájek nebo dorostenecký pivot Jirka Bartoš.

Začátek zápasu vyšel především brankáři Soukupovi, který zvládl zlikvidovat 2 sedmimetrové hody. Poté si domácí borci polehoučku pomaličku budovali náskok, přičemž hosté už v poločase ztráceli na naše chlapy 5 branek. Za prvních 10 minut druhé půle muži zvýšili náskok už na 10 branek, který si až do konce zápasu udrželi. Hostům z Prahy moc šancí nedali a zaslouženě si připsali další 2 body do tabulky.