Vyhledávání

Nalezené články

Zobrazeno 1 - 10 z celkem 115 článků

Sny o titulu jsou pryč, muži na Dobině po velkém boji podlehli rezervě pražské Dukly

V sobotu 25.3.2023 se na Dobině odehrálo jedno velmi kvalitní utkání. Naši muži na domácí palubovce vyzvali Duklu Praha „B“. Šlo o souboj prvního s druhým celkem 2.ligy SZČ, přičemž Dukla za celou sezonu neztratila zatím ani bod a naši chlapi prohráli pouze právě na Dukle. Utkání se divákům muselo líbit, šlo o rychlou moderní házenou a velkou bitvu nakonec vyhráli Pražané o jedinou branku s konečným skóre 37:38 z pohledu Libereckých.
Muži

Starší žáci začali jarní část sezony v Ústí nad Labem, pokračovali v Úvalech

Ještě v lednu, konkrétněji 22.1., zajížděli starší žáci na další kolo žákovské ligy. Tentokrát turnaj pořádal celek Slavoj Děčín ve sportovní hale v Ústí nad Labem a starší žáci byli zase velmi úspěšní. Připsali si do tabulky 5 bodů z 8 možných. Pololetní prázdniny strávili kluci na přátelském turnaji v Úvalech, kde obsadili 4. místo z 8 týmů.
Starší žáci

Začátek jarní části sezony se chlapům povedl na výbornou, doma si poradili s Mostem

První jarní kolo bylo letošní ročník naplánováno na první únorový víkend. Muži přivítali na své palubovce ambiciózní Most, který v dosavadním průběhu sezony ztratil pouhé 4 body, když prohráli akorát s námi a s neomylnou rezervou Dukly. Od zápasu se i kvůli tomuto důvodu očekával boj od začátku do konce. Naši muži však měli po celý průběh zápas trochu navrch a zaslouženě si připsali důležité 2 body do tabulky.
Muži

Starší žáci odstartovali celostátní žákovskou ligu parádně

V neděli 11.12. pořádali starší žáci 1. kolo celostátní žákovské ligy. Jedná se o soutěž pro nejlepších 25 družstev starších žáků v republice. Do žákovské ligy naši borci postoupili jako nejlepší celek ze severních Čech, ale o místo v lize se letos ucházelo 50 týmů z celé České republiky. První kolo na domácí palubovce našim klukům vyšlo perfektně. Získali 7 bodů z 8 možných, když ztratili jediný bod při remíze s Lions Hostivice.
Starší žáci

Mladší žáci uzavřeli podzimní část Hostivickou ligou

Za podzimní část odehráli mladší žáci celkem 7 mistrovských turnajů. Nejenže hrají INTER REG ligu mladších žáků, kterou pořádá Liberecký krajský svaz házené, ale letos i nově hrají Hostivickou ligu, která se hraje ve sportovním areálu ve Břvích. Za podzimní část se v INTER REG lize umístili na druhém místě za jasným vítězem Náchodem. V Hostivické lize, kde jsou velmi kvalitní soupeři jsou zatím na předposledním místě.
Mladší žáci