Sídlo klubuDobiášova 851/5, 460 06, Liberec 6
IČO26672936
Bankovní účet2000216169/2010
Fio banka

Sportovní klub Liberec Handball navazuje na dlouholetou tradici házené v Liberci. I když jeho historie sahá jen do roku 2004, když jsme se oddělili od TJ Lokomotiva Liberec, starší hráči ještě několik let před tím hráli právě za bývalou TJ.

V roce 2004 získal klub výborné zázemí na ZŠ Dobiášova, kde je k dispozici sportovní hala, tři venkovní hřiště, atletický ovál, posilovna a rehabilitační centrum. Hráči klubu pro svojí sportovní činnost využívají všechny možnosti areálu.

Klub obsazuje pravidelně všechny věkové kategorie soutěží od nejmenších dětí až po mužskou složku. O chod klubu se stará Výkonný výbor, sportovní náplň připravuje Trenérská rada a na financování a vedení účetnictví dohlíží Revizní komise.