Související zápas

SK Liberec Handball
HC KolínLiberec Handball
24:54
so 28. 10. 2023 10:00 @ Sportovní hala Borky Kolín, 2. liga mladší dorostenci SZČ - podzim 2023 - jaro 2024

Povinné vítězství pro mladší dorostence v Kolíně

Další zápas odehráli mladší dorostenci na půdě nováčka ligy, Kolína. V den státního svátku museli vstávat časně z rána, jelikož zápas byl naplánován na dopoledních 10:00. Kluci už na tento čas moc zvyklí nejsou, na jejich výkonu v prvním poločase to bylo znát. Jen pro představu, první poločas vyhráli kluci o 8 branek, ve druhém svého soupeře deklasovali už o 22 gólů. Nakonec tak dorostenci vyhráli o 30 přesných tref.

Zápas dvou týmů z opačných pater tabulky. Tak by se dal popsat souboj Kolína s našimi dorostenci. Zatímco my se vyhříváme na 1. místě, Kolín je na místě 9. O favoritovi utkání tak nemusela být řeč. Kluci si z Kolína chtěli odvézt vysoké vítězství, což se i nakonec stalo, avšak v první půli jejich výkon rozhodně dobrý nebyl. Za zmínku stojí 23 branek Dydyho Macharta, který se i díky tomuto výkonu dostal na čelo tabulky střelců. Po 7 odehraných zápasech má na svém kontě už 97 branek.