Lokomotiva VršoviceLiberec-Jablonec nad Nisou
27:34
so 22. 10. 2022 14:00 @ SH Vršovice, 2. liga mladší dorost západ, 5.

Premiérové body v sezoně pro mladší dorost, loupili na hřišti Lokomotivy Vršovice

Už bylo na čase! Mladší dorost si konečně připsal první body do tabulky! Klukům se velmi povedla fáze mezi 18.-25. minutou zápasu, když soupeři nepovolili skórovat jedinou branku, zatímco sami nasázeli 7 gólů. Ve druhém poločase si náskok udržovali a konečně vezou domů do Liberce a Jablonce 2 body za výhru 34:27.

"Vyhráli jsme hlavně díky týmovému výkonu. I přes počáteční zmar v koncovce kluci nesklopili hlavy a zásluhou výborně chytajícího Hlubučka a aktivní obrany postupně začaly přicházet i branky. Zde je na místě vyzdvihnout dva desetibrankové střelce, a to Jurčíka a Nožičku, kteří výrazně přispěli k obratu a k nim se postupně přidali i ostatní spoluhráči. Hlavní rozdíl ve skóre narostl mezi 18. a 25. minutou, kdy jsme odskočili na rozdíl osmi branek a tento náskok jsme si víceméně udržovali až do konce. Postupně se do utkání zapojili všichni hráči, včetně brankářů a byla na nich vidět chuť po vítězství. Co nás trochu trápilo, bylo velké množství vyloučení a rychlejší přechod z obranné do útočné fáze. Nyní máme zápasovou pauzu a za dva týdny vyrážíme na palubovku Hostivic, kde budeme chtít navázat na výkon s Vršovicemi."