Sokol VršoviceLiberec Handball
38:35
so 22. 10. 2022 13:00 @ Heroldovy Sady, 2. liga starší dorost Čechy, 5.

První prohra v sezoně pro starší dorostence, nestačili na Sokol Vršovice

V sobotu na palubovku Vršovic zajížděli starší dorostenci, kteří si chtěli připsat další výhru a prodloužit tak svoji neporazitelnost. Domácí Vršovice avšak po celý průběh zápasu byli ve vedení. Naši dorostenci se dostali do vedení nejtěsnějším možným rozdílem 3 minuty do konce, to ovšem neudrželi a Vršovice si vzali vedení zpět, které už udrželi. Dorostenci tak prohráli nakonec 3-brankovým rozdílem 38:35.

Komentář trenéra Martina Lepieše k první letošní porážce:

"Zápas ve Vršovicích nedopadl podle našich představ a na body jsme nedosáhli. Na utkání jsme odjížděli bez několika hráčů, kteří nemohli z různých důvodů nastoupit. I tak jsem ale  věřil, že zápas ostatní hráči zvládnou. Soupeř nás ovšem zaskočil dobrou hrou a hned od prvních minut si začal budovat náskok. Ve druhém poločase jsme srovnali se soupeřem krok. Bohužel ani ve druhé půli jsme se nevyvarovali chyb, které nás zatím provázejí od začátku sezony a o výsledku ke konci zápasu bylo již jasno. Po celé utkání nás trápilo zakončení a zbytečné až triviální ztráty míče. Nedokázali jsme se s absencí několika našich hráčů vyrovnat a zaslouženě jsme prohráli. Víme na čem musíme pracovat a další utkání již snad bude z naší strany lepší."