Mladší žáci

Mladší žáci uzavřeli podzimní část Hostivickou ligou

Za podzimní část odehráli mladší žáci celkem 7 mistrovských turnajů. Nejenže hrají INTER REG ligu mladších žáků, kterou pořádá Liberecký krajský svaz házené, ale letos i nově hrají Hostivickou ligu, která se hraje ve sportovním areálu ve Břvích. Za podzimní část se v INTER REG lize umístili na druhém místě za jasným vítězem Náchodem. V Hostivické lize, kde jsou velmi kvalitní soupeři jsou zatím na předposledním místě.
Mladší žáci

Mladší žáci jedou bomby, v Tanvaldě neochutnali hořkost porážky na přípravném turnaji LKSH

V sobotu 1.10.2022 se mladší žáci Liberce Handball zúčastnili přípravného turnaje v Tanvaldě. Tento turnaj byl zorganizován Libereckým krajským svazem házené, který ho zorganizoval jako náhradní turnaj za zrušený soutěžní turnaj v České Lípě. Organizátorům se podařilo zajistit týmy Liberce Handball, ELP Jablonec nad Nisou, TJ Slovan Děčín a TJ Náchod. K vidění byla vidět hezká házená a je na první pohled zřejmé, že v klubech se s mládeží pracuje kvalitně a hra našich malých házenkářů je s každým turnajem lepší a lepší. Hrací systém turnaje byl každý s každým, 2 x 20 min. Naši borci zvládli všechna střetnutí vyhrát a celý turnaj opanovali bez ztráty kytičky.
Mladší žáci

Na domácím přípravném turnaji dokázali mladší žáci vybojovat bronzové medaile

V sobotu 3. září odehráli mladší žáci další přípravný turnaj, tentokráte na domácí půdě v liberecké Dobi areně. Po předchozím turnaji v Kuřimi, kde mladší žáci podávali výkony jako na houpačce, chtěli trenéři po jejich svěřencích větší konzistenci. A to se jim podařilo. Naši borci odehráli velmi pěkná utkání, a nakonec to stačilo na 3. místo.
Mladší žáci

Soustředění Tanvald 2022

I v letošním roce vyrazily všechny mládežnické kategorie na soustředění do oblíbeného areálu v Tanvaldu. Do Tanvaldu jsme zavítali již po 4. Soustředění se konalo od 6.-10.8.2022 v počtu celkem 73 účastníků.
více družstev

Rozpis tréninků

Pondělí17:00-18:30SH Dobiášova
Středa15:45-17:00SH Dobiášova
Pátek15:30-17:00Hala míčových sportů Sport park Liberec

Naši trenéři

Hájková Renata Trenér
Polák Petr Vedoucí družstva
Papas Jonáš Asistent trenéra
Hájek Michal Asistent trenéra