Sobota 10. 12. 2022 | 2. liga starší dorost Čechy
1.HK Dvůr Králové nad Labem 17:00
SH Strž

První prohra v sezoně pro starší dorostence, nestačili na Sokol Vršovice

V sobotu na palubovku Vršovic zajížděli starší dorostenci, kteří si chtěli připsat další výhru a prodloužit tak svoji neporazitelnost. Domácí Vršovice avšak po celý průběh zápasu byli ve vedení. Naši dorostenci se dostali do vedení nejtěsnějším možným rozdílem 3 minuty do konce, to ovšem neudrželi a Vršovice si vzali vedení zpět, které už udrželi. Dorostenci tak prohráli nakonec 3-brankovým rozdílem 38:35.

První domácí zápas starších dorostenců skončil jasným vítězstvím

Starší dorostenci si chtěli spravit chuť po ne moc vydařeném zápase ve Šťáhlavech, který se alespoň povedl výsledkově. Kluci si chtěli dokázat, že házenou hrát vskutku umí a že ve 2. lize budou patřit do horních pater tabulky. Do Liberce v sobotu 24.9. přijel celek z Českých Budějovic. Jihočeši dělali obtíže hlavně v prvním poločase, ve druhém si domácí vytvořili už opravdu velký náskok a výsledek hovoří jasně 33:20 pro Liberec.