Starší dorostČlánky

Zobrazeno 1 až 7 z celkem 7 článků.

Starší dorostenci zvládli vyhrát všech 5 zápasů v první polovině jarní části

Do jarní části vstupovali starší dorostenci jako jeden z favoritů na celkový triumf v 2. nejvyšší dorostenecké lize. Za podzim prohráli pouze 2 duely a to s prvními Strakonicemi a podlehli také proti celku Sokola Vršovic. Na jaře se však dostali do pozoruhodné formy, když z 5 zápasů 5 vyhráli. Naposledy oplatili porážku Sokolu Vršovice.

Starší dorostenci porazili Dvůr a po podzimu jsou druzí

V sobotu 10.12. odehráli starší dorostenci svůj poslední zápas roku 2022. Zajížděli na palubovku Dvora Králové a bez větších problémů zvítězili 27:37. Přes přestávku tak přezimují na druhém místě za zatím 100% Strakonicemi.

První prohra v sezoně pro starší dorostence, nestačili na Sokol Vršovice

V sobotu na palubovku Vršovic zajížděli starší dorostenci, kteří si chtěli připsat další výhru a prodloužit tak svoji neporazitelnost. Domácí Vršovice avšak po celý průběh zápasu byli ve vedení. Naši dorostenci se dostali do vedení nejtěsnějším možným rozdílem 3 minuty do konce, to ovšem neudrželi a Vršovice si vzali vedení zpět, které už udrželi. Dorostenci tak prohráli nakonec 3-brankovým rozdílem 38:35.

První domácí zápas starších dorostenců skončil jasným vítězstvím

Starší dorostenci si chtěli spravit chuť po ne moc vydařeném zápase ve Šťáhlavech, který se alespoň povedl výsledkově. Kluci si chtěli dokázat, že házenou hrát vskutku umí a že ve 2. lize budou patřit do horních pater tabulky. Do Liberce v sobotu 24.9. přijel celek z Českých Budějovic. Jihočeši dělali obtíže hlavně v prvním poločase, ve druhém si domácí vytvořili už opravdu velký náskok a výsledek hovoří jasně 33:20 pro Liberec.

Soustředění Tanvald 2022

I v letošním roce vyrazily všechny mládežnické kategorie na soustředění do oblíbeného areálu v Tanvaldu. Do Tanvaldu jsme zavítali již po 4. Soustředění se konalo od 6.-10.8.2022 v počtu celkem 73 účastníků.