Mladší dorostČlánky

Zobrazeno 1 až 4 z celkem 4 článků.

Mladší dorostenci zakončili jarní část remízou s Rokycany

V sobotu 3. 12. odehráli mladší dorostenci poslední zápas podzimní části. Nutno říct, že podzimní část se jim nepovedla dle představ. Za poslední dobu je ale znát velký progres, a tak v posledním zápase dokázali remizovat na domácí půdě v Jablonci nad Nisou s Rokycany poměrem 32:32.

Premiérové body v sezoně pro mladší dorost, loupili na hřišti Lokomotivy Vršovice

Už bylo na čase! Mladší dorost si konečně připsal první body do tabulky! Klukům se velmi povedla fáze mezi 18.-25. minutou zápasu, když soupeři nepovolili skórovat jedinou branku, zatímco sami nasázeli 7 gólů. Ve druhém poločase si náskok udržovali a konečně vezou domů do Liberce a Jablonce 2 body za výhru 34:27.

Mladší dorostenci v první kole prohráli v Náchodě o 7 branek

V sobotu 17.9. odehráli mladší dorostenci první kolo ligové soutěže v hale “Plechárna” v Náchodě. Nově vzniklý tým, který vznikl spojením našich mladších dorostenců a jabloneckých mladších dorostenců v prvním ostrém zápasu neobstál a kluci bohužel prohráli 28:21.

Soustředění Tanvald 2022

I v letošním roce vyrazily všechny mládežnické kategorie na soustředění do oblíbeného areálu v Tanvaldu. Do Tanvaldu jsme zavítali již po 4. Soustředění se konalo od 6.-10.8.2022 v počtu celkem 73 účastníků.