Mladší dorostČlánky

Zobrazeno 1 až 10 z celkem 16 článků.

Prague handball cup 2024

Tradičně na Velikonoce připadá jeden z nejoblíbenějších turnajů v roce – Prague handball cup 2024. Ten letos připadl na termín 29.3.-1.4.2024. Turnaje se zúčastnilo 685 týmů z 23 států. Pragáč je hlavně o tom, aby se pořádně utužil kolektiv, aby si kluci zahráli kvalitní zápasy s mezinárodní konkurencí a aby si hlavně užili skvělé 4 dny v Praze všichni spolu. Letos vyšlo počasí přímo fantasticky, což velmi přispělo k tomu, že atmosféra Pragáče byla opravdu parádní.

Mladší dorostenci díky kvalitnímu druhému poločasu vyhráli v Jičíně

Stejně jako muži, ani mladší dorost svůj zápas v minulém kole s Mělníkem nehrál, a tak tu bylo volno, ve kterém se mladší dorostenci mohli kvalitně připravit na kvalitní tým rezervy Jičína. V prvním vzájemném měření sil jsme vyhráli o 7 branek, nyní díky zlepšenému výkonu ve druhé půli dokázali dorostenci zvítězit znovu o 7 přesných tref při konečném skóre 27:34.

Mladší dorostenci přehráli Děčínský Slavoj

Na začátek jarní části 2. ligy mladších dorostenců cestovali naši hráči do Ústí nad Labem, kde v tamní hale hraje svá domácí utkání Děčínský Slavoj. V zápase, který se hrál na ostří nože, potvrdili naši dorostenci větší kvalitu. Svému soupeři nastříleli 50 branek a odvezli si domů kýžené 2 body.

Na Chodově se nedařilo a mladší dorostenci tak zapisují první prohru v sezoně

Byl to zápas o první místo. Zápas o udržení naší neporazitelnosti. Bohužel jsme v posledním kole podzimní ligové části selhali a v neděli v hlavním městě mladší dorostenci prohráli. v prvním poločase se klukům ještě skvěle podařilo smazat 4-brankové manko, ve druhém poločase si Chodov vytvořil ještě větší náskok a zápas dovedl do vítězného konce.

10 z 10! Mladší dorostenci nadále dominují v podzimní části ligy

Mladší dorostenci na své pouti sezónou zatím nepoznali hořkost porážky. Dokonce ještě neztratili ani bod. No a rozhodně na tom nechtěli nic měnit při svém sobotním utkání. Do Liberce přijeli kluci Lovosice "B". Zápas měli naši borci po celý průběh pod kontrolou. Od úvodních minut se drželi ve vedení, někdy ve větším, někdy v menším. Nicméně od začátku bylo jasné, kdo bude brát 2 body. Nakonec naši dorostenci zvítězili jasně o 16 branek při konečném stavu skóre 44:28.

Mladší dorostenci po Mladé Boleslavi rozebrali na mikročástečky i Chomutov

V neděli zavítali mladší dorostenci na palubovku dalšího nováčka v této sezoně, Chomutova. O favoritovi utkání nebylo pochyb. Naši kluci svoji roli potvrdili už od úvodních minut a nenechali nikoho na pochybách. Zápas jasně ovládli a mohli tak s úsměvem na tváři cestovat zas domů.

Mladší dorostenci rozdrtili Mladou Boleslav

Další zápas mladších dorostenců, který se nesl ve znamení dominance našich borců. V sobotní odpoledne si naši dorostenci připsali další jednoduché vítězství. Kluci dokázali ve výsledku dát co minutu, to gól. Ve výsledku z toho bylo opravdu drtivé vítězství 61:14 proti soupeři z města automobilů.

Povinné vítězství pro mladší dorostence v Kolíně

Další zápas odehráli mladší dorostenci na půdě nováčka ligy, Kolína. V den státního svátku museli vstávat časně z rána, jelikož zápas byl naplánován na dopoledních 10:00. Kluci už na tento čas moc zvyklí nejsou, na jejich výkonu v prvním poločase to bylo znát. Jen pro představu, první poločas vyhráli kluci o 8 branek, ve druhém svého soupeře deklasovali už o 22 gólů. Nakonec tak dorostenci vyhráli o 30 přesných tref.

Mladší dorostenci v souboji dvou dosud neporažených celků porazili Duklu Praha „B“

Důležitý zápas odehráli v sobotu mladší dorostenci. Do Liberce totiž přijela rezerva pražské Dukly, která se doposud pyšnila bilancí 4 zápasy 4 vítězství. Toho se ale naši borci nezalekli a po tomto zápase chtěli být už jediným týmem v lize, který je stoprocentní. A tak se i stalo! Díky skvostnému druhému poločasu vyhráli naše mladé naděje o 6 branek s konečným skóre 26:20.