Zobrazeno 1 až 10 z celkem 21 článků.

Na závěr sezony vyhráli muži proti outsiderům ligy

Závěr sezony byl pro muže ve znamení dvojzápasu s celky ze dna tabulky. V pátek 5.5. se muži představili na palubovce České Lípy v rámci dohrávky 15. kola 2. ligy mužů SZČ. V tomto duelu byli naši muži jasně lepší než domácí a vyhráli jasně rozdílem 9 branek. V posledním kole, které se odehrálo v neděli 7.5. v Bělé pod Bezdězem, vyhráli muži nad Mělníkem znovu jasně, 30:43.

V posledním domácím zápasem sezony vyhráli muži nad Louny

Na sobotu 29.4. připadl poslední domácí zápas mužů v sezoně 2022/2023. Do města pod Ještědem přijeli Louny. Po vyrovnaném průběhu utkání a řekněme brankových hodech naši muži nakonec zvládli utkání překlopit na svou stranu a vyhráli rozdílem 4 branek 34:30.

Králové Podještědského derby jsou z Liberce! Muži opět vyhráli nad Jabloncem

Druhé sezónní Podještědské derby se odehrálo v sobotu 15.4. v městské sportovní hale v Jablonci nad Nisou. Do derby se chodí bojovat a nikdy není jasné, jak to dopadne. V posledních letech však naši chlapi dokázali odvěkého rivala vždy porazit a tuto skvělou sérii chtěli prodloužit. I ve velmi úzké sestavě dokázali vyhrát rozdílem 8 gólů a z Jablonce si odvezli 2 krásné body za vítězství 31:23.

Sny o titulu jsou pryč, muži na Dobině po velkém boji podlehli rezervě pražské Dukly

V sobotu 25.3.2023 se na Dobině odehrálo jedno velmi kvalitní utkání. Naši muži na domácí palubovce vyzvali Duklu Praha „B“. Šlo o souboj prvního s druhým celkem 2.ligy SZČ, přičemž Dukla za celou sezonu neztratila zatím ani bod a naši chlapi prohráli pouze právě na Dukle. Utkání se divákům muselo líbit, šlo o rychlou moderní házenou a velkou bitvu nakonec vyhráli Pražané o jedinou branku s konečným skóre 37:38 z pohledu Libereckých.

Muži se naladili na zápas jara vítězstvím v Ústí nad Labem

V neděli 19.3. sehráli muži další ze zápasů v rámci druhé ligy mužů. Tentokráte zajížděli na palubovku do Ústí nad Labem. Ústí s našimi chlapy úspěšně drželo krok první poločas, pak už se naplno projevila kvalita, která byla jednoznačně na naší straně a zápas jsme dovedli do pohodové výhry 32:24.

Začátek jarní části sezony se chlapům povedl na výbornou, doma si poradili s Mostem

První jarní kolo bylo letošní ročník naplánováno na první únorový víkend. Muži přivítali na své palubovce ambiciózní Most, který v dosavadním průběhu sezony ztratil pouhé 4 body, když prohráli akorát s námi a s neomylnou rezervou Dukly. Od zápasu se i kvůli tomuto důvodu očekával boj od začátku do konce. Naši muži však měli po celý průběh zápas trochu navrch a zaslouženě si připsali důležité 2 body do tabulky.

Muži uzavřeli podzimní část vítězstvím proti Mělníku

Poslední zápas mužů na podzim připadl na datum druhé adventní neděle. Na Dobinu zavítal nováček druhé ligy, Mělník. Už po prvních minutách bylo zřejmé, kde je větší kvalita. Naši muži soupeře z Mělníku jednoduše přehráli, a nakonec zvítězili poměrem 40:25.

Muži zvítězili ve vyrovnaném zápase s Louny

V sobotu ve večerních hodinách hráli muži předposlední zápas podzimu v Lounech. Po velmi vyrovnaném průběhu utkání, když ještě v 56. minutě bylo srovnáno, tak muži nakonec dokázali přetavit kvalitu i zkušenosti ve vítězství. Konečný stav zní 32:28 pro Liberec.